Kulak arkası, kulak içi, kanal içi işitme cihazları satışı ve uygulamaları

Çiğliİşitme’de üç ayrı modelde işitme cihazı satışa sunulmaktadır. Cihazların incelenmesi, satışı ve sonrasında uygulaması süreçlerinde kullanıcılarımız uzman desteği ve rehberliğinden faydalanabilirler. Çiğli İşitme Cihazları bünyesinde, birçok tip ve derecede işitme kaybına hitap edebilecek geniş bir yelpazede ürün satışa sunmaktadır. Bunlar, kulak arkası, kulak içi ve kanal içi işitme cihazlarıdır. Bu cihazlar arasında bir seçim yapma konusunda size destek olmak ve doğru bilgiyi sağlamak adına odyometristlerimiz ve odyologlarımız her aşamada yanınızda olacaklardır.

Kişiye özel kulak kalıbı

İşitme kaybını azaltmaya veya gidermeye yönelik kullanılan yöntemlerden biri de kulak kalıbı. Kulak kalıbı, kişinin işitme kaybının derecesi ve tipine göre, ve işitme cihazının türüne göre özel olarak tasarlanarak işitme cihazı ile toplanan seslerin kulak kanalından kulak zarına taşınmasını sağlayan bir araçtır. Gelişme çağında iken 6 ayda bir, yetişkinlikte bir yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Kulak kalıpları sayesinde işitme cihazlarından alınan etki desteklenerek doğala yakın bir duyma deneyimi ve çok daha iyi sonuçlar elde etmek mümkün olur.

Gürültü baskılayıcı tıkaç yapımı

İşitme kaybının derecesini sahip olduğumuz teknolojiler ile azaltmaya çalışmanın yanında, olası işitme kaybını önlemek de hizmetlerimizin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. İşitme kaybına neden olabilecek veya kaybın derecesini artırabilecek birtakım gürültülü ortamlarda bulunan kişilere bu gürültüyü baskılamak ve kulağı koruyabilmek için kulak tıkacı tavsiye edilmektedir. Bu tıkaçlar, tarafımızdan kişilerin uzun süreli ve rahat kullanımına yönelik olacak şekilde titizlikle üretilmekte ve yaşam memnuniyetini artırma ve işitme kaybının önlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

İşitme cihazları pil ve aksesuarları satışı

İşitme cihazınızı satın aldıktan sonra geriye aksesuarları kalıyor. Bunların başında işitme cihazı pili geliyor. İşitme cihazının pilinin uzun süre dayanması ve kaliteli olması çok önem arz ediyor. İşitme cihazı pili seçerken cihazınızla uyumlu ve yüksek performans göstermesi gibi kriterlere dikkat edilmelidir. Çiğli İşitme Cihazları, yüksek kalitede işitme cihazı pillerinin de satışını özveriyle yürütmektedir. İşitme cihazı pili yanında cihazın temizlik ve bakımını yapacağınız aksesuarlar da tedarik edilmektedir.

İşitme cihazları bakım ve onarımları

İşitme cihazları da diğer bütün teknolojik aletler gibi zaman zaman bakım ve onarıma gerek duyar. İdeal durumda, aldığınız işitme cihazına kısa süre içinde alışmanız beklenir ki bir noktadan sonra ek bir cihaz kullandığınızı bile bazen unutarak gerçeğe yakın bir deneyim elde edebilesiniz. İşte bunun için uzun süreler kendinize özel tasarlanmış işitme cihazınızın kullanım süresini uzatabilecek bakım ve onarımları da sunuyoruz.

HEMEN ARA
+90 544 417 82 85